Sastanak trenera naših sportaša i predstavnika Škole

Autor: Ana Sviličić Jutronić, 14. 12. 2015.

Roditeljski sastanci u školama su česta i očekivana pojava jer je odavno jasno da uz dobru suradnju roditelja i profesora učenici imaju veću vjerojatnost za ostvarivanje dobrih rezultata i općenito bezbrižniji školski život.

Kako u školi imamo i stotinjak učenika koji se intenzivno bave sportom, odlučili smo trenere pozvati u školu na sastanak s razrednicima sportskih odjeljenja, psihologinjom i ravnateljicom.

Sastanak je održan u srijedu, 9. prosinca 2015., a cilj mu je bio suočiti se s izazovima i specifičnostima školovanja učenika iz sportskih razreda, ali i omogućiti nove načine suradnje trenera i Škole.

Na, vjerujemo, obostrano zadovoljstvo zaključeno je da našim učenicima sportašima uz roditelje i profesore i treneri predstavljaju važne autoritete i uzore te da se uz međusobno uvažavanje i suradnju u svim smjerovima može učiniti puno da bi se naši učenici razvili u odgovorne i uspješne mlade ljude.

I ovim putem se želimo zahvaliti svim trenerima koji su odvojili dio svoga vremena i odazvali se na sastanak.

Psihologinja:

Željka Friganović Jerončić, prof.